Soğuk Kış Günlerinde Neler Tüketilmeli?

Soğuk Kış Günlerinde Neler Tüketilmeli?

Hastalıkların arttığı günlerde bağışıklığımızı nasıl arttırabiliriz? Beslenme düzenimiz hastalıklara karşı direncimizi etkiler mi?

 

Kızılkayalar Hamburger, menüsünde bulundurduğu tüm yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve lezzetli olmasının dışında sağlıklı olması için de büyük özen göstermektedir. Dengeli ve düzenli beslenmek için günlük vücuda alınan kalori miktarının yanında; besinlerin protein, karbonhidrat ve yağ dengeleri büyük önem arz etmektedir. Kızılkayalar Hamburger’de sunulan porsiyonların tamamında bu denge gözetilmekte ve hazırlanan tüm yiyeceklerin sağlıklı birer öğün olması amaçlanmaktadır.

 

Yiyeceklerin besin değerlerinin yanında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise vücudumuzdaki vitamin ve mineral dengesidir. Kızılkayalar Hamburger şubelerinde servis edilen taze sıkma meyve suları, vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri sağladığı için dengeli bir öğünün tamamlayıcısı niteliğindedir. Mevsiminde taze taze tüketilen meyveler vücudumuzun hastalıklara karşı direnç kazanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu meyveleri tüketmenin en lezzetli yolu ise şüphesiz Kızılkayalar Hamburger’de sunulan taze sıkma meyve sularıdır.

 

Pandemi ile mücadele önlemleri kapsamında, yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösteren firmaların yerinde servis hizmetleri bir süreliğine durdurulsa da; Kızılkayalar Hamburger ve Kızılkayalar Taksim Pide şubelerinden, tüm Kızılkayalar lezzetlerini ister paket, ister gel-al servisle sipariş verebilirsiniz. Hijyenik koşullarda hazırlanıp paketlenen siparişleriniz ile hem sağlıklı hem de dengeli bir şekilde beslenerek hastalıklara karşı önceden önlem alabilirsiniz.