Sahil Boyunca Islak Hamburger Keyfi

Sahil Boyunca Islak Hamburger Keyfi

Sahil Boyunca Islak Hamburger Keyfi

Kadıköy-Kartal sahil hattına en yakın Kızılkayalar Hamburger şubesi hangisi? Size en yakın Kızılkayalar Hamburger şubesi nerede?

Islak hamburgerin mucidi Kızılkayalar, İstanbulluların bu lezzete daha hızlı ulaşabilmesi için İstanbul’un farklı lokasyonlarında hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Hiçbiri franchising mantığıyla çalışmayan ve tamamı Kızılkayalar ailesi bünyesinde faaliyete devam eden Kızılkayalar Hamburger şubelerinde sunulan lezzetler, orijinal ve değişmeyen tariflerin ürünüdür.

 

İstanbul sokak lezzetleri kültürüne Kızılkayalar’ın armağan ettiği ıslak hamburger, yıllardır eşsiz lezzetini özel tarifine borçludur. Bu özel tarifle hazırlanan lezzetli ıslak hamburgerlere ise yalnızca Kızılkayalar Hamburger’in şubelerinde ulaşabilirsiniz. Kızılkayalar Hamburger’in Taksim şubesi dışında, Beşitaş, Kadıköy ve Şaşkınbakkal’daki şubelerinde ıslak hamburgerin eşsiz lezzetini bulabilirsiniz.

 

Kızılkayalar Hamburger’in yakın zamanda faaliyete geçirdiği şubesi ile Şaşkınbakkal/Bağdat Caddesi konumundaki şube sayısı 2’ye çıkmış, sahil hattında, başta ıslak hamburger olmak üzere Kızılkayalar Hamburger lezzetlerini temin etmek daha da kolaylaşmıştır. Sizde sahil keyfinizi Kızılkayalar Hamburger lezzetleri ile taçlandırmak istiyorsanız Kızılkayalar Hamburger’in size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz.