Pandemide En Çok Özlenen Kızılkayalar Lezzeti

Pandemide En Çok Özlenen Kızılkayalar Lezzeti

Kızılkayalar Hamburger şubeleri açıldı mı? Kızılkayalar Hamburger şubelerinde yerinde hizmet başladı mı? Kızılkayalar Hamburger şubelerine gidebilir miyiz?

 

Kızılkayalar Hamburger, pandemi ile mücadele önlemleri kapsamında bir süredir hizmetlerine yalnızca gel-al ve paket servisle devam ediyordu. Normalleşme sürecinde alınan kararlar doğrultusunda, Kızılkayalar Hamburger şubeleri, tekrar yerinde hizmet verebilmeye başladı. Kızılkayalar Hamburger, yalnızca paket servis ve gel-al servisle hizmet verilebilen dönemde olduğu gibi, İstanbulluları özledikleri lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu dönemde de şüphesiz en çok özlenen lezzetlerden biri de, mucidi Kızılkayalar olan ıslak hamburger.

 

Islak hamburger, Kızılkayalar tarafından üretildiği ilk günden itibaren İstanbulluların vazgeçilmezi haline geldi. Ünü İstanbul’un hatta Türkiye’nin sınırlarını aşan ıslak hamburgerin sırrı ise, yapımı aşamasında Türk damak tadına en uygun “fastfood” lezzetine yakalama gayesidir. Bu bağlamda birçok müşteri geri bildirimi baz alınarak bugünkü formuna ulaştırılan ıslak hamburger, özel hamburger ekmeği, özel sosu ve özenle baharatlandırılıp hazırlanan köftesiyle tam bir şehir klasiği haline geldi.

 

Islak hamburgerin bir şehir klasiği haline gelmesi ve birçok müdaviminin olması, ıslak hamburgeri pandemi döneminde en çok özlenen yiyeceklerden biri haline getirdi. Kızılkayalar Hamburger’in bu dönemde ara vermeden üretime devam ederek paket servis ve gel-al servisle hizmetlerine devam etmesinden dolayı birçok İstanbullu özlediği ıslak hamburger lezzetine kavuşabilirken, azımsanmayacak derecede çok ıslak hamburger müdavimi ise restoranların açılmasını dört gözle bekliyordu. Tüm hijyen koşullarının eksiksiz sağlandığı ve sosyal mesafe kurallarının sıkı sıkıya takip edildiği Kızılkayalar Hamburger şubelerinde yeniden servisin başlaması, ıslak hamburger müdavimlerinin yüzlerini güldürdü. Umarız en kısa sürede tam kapasite ile tüm şubelerimizde siz değerli İstanbul halkına hizmetlerimizi sunabiliriz.