Kızılkayalar Hamburger Şubeleri Kurban Bayramı’nda Açık mı?

Kızılkayalar Hamburger Şubeleri Kurban Bayramı’nda Açık mı?

Kızılkayalar Hamburger şubeleri Kurban Bayramı’nda açık mı? Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirecekler nerelere gidebilir? 5 günlük tatil boyunca İstanbul’da nereler ziyaret edilebilir?

 

2020 yılı, pandemi süreci dolayısıyla herkes için alışılmadık bir yıl olmaya devam ediyor. Her ne kadar pandemi süreci sosyal yaşantımızı etkilese de dini ve milli bayramlar bizler için çok önemli bir yere sahip. Bu bayramlardan biri de kuşkusuz Kurbam Bayramı.

 

Kurban Bayramı, müslüman alemi için çok büyük bir önem taşımaktadır. Dini vazifelerin yanında bayramlar, akraba ve dostlarımızla geçirdiğimiz özel günler olarak değerlendirilebilir. Bu özel günlerde, özellikle farklı şehirlerde yaşayan dost ve akrabaları ziyaret ederken, o şehri de gezme, tanıma imkanı bulunabilir. Bayramı İstanbul’da geçirecekler, İstanbul’da birçok farklı semti gezip görme fırsatı yakalayacaklar. Bu semtleri gezerken de yemek tercihlerinizi Kızılkayalar Hamburger şubelerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Kızılkayalar Hamburger, 1972 yılında Taksim’de Kızılkayalar ailesinin devraldığı ve 1978’de ismini “Kızılkayalar Büfe” olarak değiştirdiği büfe ile İstanbul sokak lezzetleri kültürüne adımını attı. Aradan geçen yarım asır sonucunda İstanbul’un belleğinde yeri doldurulamayacak bir iz ile kazınan Kızılkayalar Hamburger, İstanbul ve İstanbullular için kentin sembollerinden biri haline geldi. Nice bayramları İstanbullularla beraber karşılayan Kızılkayalar Hamburger, bu bayram da İstanbul’un en gözde lokasyonlarında sizlerle bayramı karşılayacak.

 

Bayramı İstanbul’da geçirecekler için Taksim, Beşiktaş, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ndeki şubelerimizde servisimiz hız kesmeden devam edecektir. İstanbul’un bir simgesi haline gelmiş Kızılkayalar Hamburger lezzetini, bayram boyunca da sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu vesile ile, tüm İslâm aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederiz.