Kızılkayalar Hamburger Lezzetleri İstanbul’un En Gözde Yerlerinde

Kızılkayalar Hamburger Lezzetleri İstanbul’un En Gözde Yerlerinde

Kızılkayalar Hamburger Lezzetleri İstanbul’un En Gözde Yerlerinde

Kızılkayalar Hamburger şubeleri nerede? Kızılkayalar Hamburger’in kaç şubesi var?

 

Kızılkayalar Hamburger’in 1978 yılında Taksim’de başlattığı lezzet yolculuğu, 2021 yılına geldiğimizde de hız kesmeden devam ediyor. Bu yolculukta, İstanbul sokak lezzetleri kültürünün vazgeçilmez lezzetlerinden ıslak hamburgeri bu kültüre kazandırarak vazgeçilmez haline gelen Kızılkayalar, kaliteden ve lezzetten ödün vermeden, müşterilerine sunduğu hizmeti neredeyse yarım asırdır sürdürüyor. Kızılkayalar Hamburger’in bugünlere gelmesindeki en büyük etmen ise şüphesiz ki İstanbulluların yoğun ilgisidir.

 

Kızılkayalar Hamburger, İstanbul halkının, başta ıslak hamburger olmak üzere, Kızılkayalar Hamburger lezzetlerine olan ilgisine kayıtsız kalmamış ve İstanbul’un dört bir yanına bu lezzeti yayabilmek için çalışmalarına başlamıştır. Bu çalışmalarının neticesinde bugün, Kızılkayalar Hamburger, Taksim şubesinin dışında Beşiktaş, Kadıköy ve Şaşkınbakkal’da hizmet vermektedir. Yakın zamanda Şaşkınbakkal’da hizmete açılan yeni şube ile de Kızılkayalar Hamburger’in Bağdat Caddesi lokasyonundaki şube sayısı 2’ye çıkmış ve lezzet ağı genişlemiştir.

 

İstanbul’un cazibe merkezlerinde, İstanbulluların lezzetli, kaliteli ve hızlı yemek arayışına çare niteliğindeki Kızılkayalar Hamburger şubeleri, eşsiz ıslak hamburger keyfini sizlere sunmaya devam edecektir. Ünü ülke sınırlarını aşan tescilli lezzet ıslak hamburgerin orijinal ve taklit edilemeyen formülünü tatmak ve bu keyfe ortak olmak isterseniz, siz de size en yakın Kızılkayalar Hamburger şubesini ziyaret edebilirsiniz.