Kızılkayalar Hamburger Lezzetleri

Kızılkayalar Hamburger Lezzetleri

Kızılkayalar Hamburger’in En Lezzetli İkilileri

Kızılkayalar Hamburger’in en lezzetli ikilileri nelerdir? Kızılkayalar Hamburger’de ne ne ile gider? Kızılkayalar Hamburger müşterileri en çok neyi tercih ediyor?

Kızılkayalar Hamburger, yıllardır değişmeyen ve efsaneleşen lezzetleriyle bugün beş şubesi ile İstanbullulara hizmet etmeye devam etmektedir. Taksim, Kadıköy, Beşiktaş, Bağdat Caddesi ve Kızılkayalar Pide Taksim şubelerinde, Kızılkayalar lezzetleri İstanbullularla buluşurken, farklı damak tatları farklı özel ikililer oluşturdu. Bu ikililer kişiden kişiye değişmekle birlikte bazen klasik bazen de alışılmadık eşleşmelerden meydana geliyor. Örneğin; kimsenin vazgeçemediği ıslak hamburger ayran ikilisi, en çok tercih edilen klasiklerdendir. Öte yandan beyaz peynirli tost ve muzlu süt ise sıradışı bir ikili olmasına rağmen fanatiği çoktur.

 

Islak hamburgerin yanına en çok yakıştırılan ayran, karışık tostun da vazgeçilmez eşlikçisi niteliğinde. Ayranın yakışmadığı yiyecek mi var diye soracak olursak muhakkak hayır cevabını alacağız ancak özel hazırlanan Kızılkayalar dönerlerinin de yanında buz gibi ayran, sevenlerinin ilk tercihidir. Sabah kahvaltısında bir Kızılkayalar Hamburger şubesine uğrayanların sıklıkla tercih ettikleri yiyeceklerin başında tostlar gelmektedir. Kaşarlı, sucuklu, beyaz peynirli, kavurmalı, dilli… Her malzemesi özenle hazırlanan enfes Kızılkayalar tostlarının bir numaralı eşlikçisi ise taze sıkma meyve sularıdır. Taze taze hazırlanan ve içeni ferahlatan sıkma meyve suları, her tostun yanında bolca tercih edilmekte. Portakalın, havucun, limonun, elmanın, narın en tazesi günün her saati Kızılkayalar Hamburger şubelerinde sevenlerini bekliyor.

 

Kızılkayalar Hamburger lezzetleri ve eşlikçilerinden bahsederken limonatadan bahsetmemek büyük haksızlık olurdu. Hiçbir katkı maddesi eklenmeden doğal limon suyuyla hazırlanan özel Kızılkayalar limonatası, Kızılkayalar Hamburger lezzetlerinin vazgeçilmez eşlikçilerinden biridir. İster ıslak hamburgerin yanında, ister dönerin, ister tostların yanında isterse sandviçlerin… Kızılkayalar Hamburger’e gelip de yemeğin yanında limonata tercih etmeyen neredeyse yoktur. Özellikle sıcak yaz günleri yaklaşırken buz gibi, özel Kızılkayalar Hamburger limonatasını tüm Kızılkayalar Hamburger şubelerinden temin edebilir, bu eşsiz lezzetle ferahlayabilirsiniz.