Kızılkayalar Hamburger’in Menüsünde Neler Var ?

Kızılkayalar Hamburger’in Menüsünde Neler Var ?

Kızılkayalar Hamburger’in Menüsünde Neler Var ?  

 

Kızılkayalar Hamburger menü içeriği nasıl? Kızılkayalar Hamburger menüsünde hangi yiyecek ve içeceklere yer verilmiş? Kızılkayalar Hamburger menü çeşitliliği nasıl?

 

Bilindiği üzere yeme-içme sektöründe yeniliği yakalamak ve çeşitliliği sağlamak oldukça önemlidir. Hem kaliteyi hem çeşitliliği sağlayabilen işletmeler sektörde kalmayı başarırken çeşitliliği arttırıp kalite ve lezzetten ödün veren firmalar ise uzun ömürlü olamazlar. Bir işletmenin menüsü o işletmenin modeli hakkında birçok fikir sahibi olmanıza sebep olur. Bu nedenle menünün hazırlanışı sırasında aslında çok dikkatli davranılması ve iyi bir planla ayarlanması gerekir. Kızılkayalar Hamburger sektörde adını kendilerine has bir sosla hazırladıkları ıslak hamburger ile duyuran bir işletmedir. Fakat bunun yanı sıra önü alınamayan başarı hikayesinin en önemli etkenlerinden biri de yiyecek ve içecek çeşitliliğine ve kalitesine verdikleri önemdir. Kızılkayalar Hamburger, büfeciliğe kazandırdığı yenilikçi işletme modelinin yanı sıra menü çeşitliliğine verdiği önemle de iyi bilinmektedir. Kızılkayalar Hamburger, menü çeşitliliği arttırılırken ürünlerin lezzetinden ve kalitesinden de asla ödün vermemiştir. Bu durum sektörde uzun bir deneyim yolculuğunun yegane sonucudur. Bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri de Kızılkayalar Hamburger menü çeşitliliğini her şubesinde özellikle hissettirmesi ve her bir şubede titizlikle çalışmasıdır. Kızılkayalar Hamburger menüsünü daha detaylı bir şekilde incelemek gerekirse;  

 

Hamburgerler

Hamburger, dünya genelinde ve Türkiye’de oldukça popüler olan, sevilen ve özellikle sokak lezzetleri kültüründe adından fazlaca söz ettiren bir yiyecektir. Ayrıca fast-food zincirlerinin de olmazsa olmazıdır. Kızılkayalar Hamburger, menü içeriğinde hamburger çeşitliliğine önem göstermektedir. Kızılkayalar Hamburger'in müşteri beğenisiyle de doğru orantılı olarak hazırlanan menüsünde; sektöre kazandırdığı özel soslu tescilli ıslak hamburger, yeni bir lezzet olarak eritilmiş kaşar peyniri ve çeşitli baharatlarla harmanlanmış çizburger, özellikle doyuruculuğuyla ön plana çıkan ve taze ürünlerle birlikte amerikan salatasının buluştuğu lüksburger yer almaktadır. Damaklarda eşsiz lezzet bırakan ıslak hamburger, çizburger ve lüksburger Kızılkayalar Hamburger Taksim, Kızılkayalar Hamburger Şaşkınbakkal, Kızılkayalar Hamburger Beşiktaş ve Kızılkayalar Hamburger Kadıköy şubelerinde değerli müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

 

Dönerler

Döner, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden, yöresel baharatlarla harmanlanarak dövülmüş et yada tavuk parçalarının ince ince dilimlenerek birleşmesinden meydana gelen bir yiyecektir. Bilindiği üzere özellikle Anadolu mutfağında, et dönerin ve tavuk dönerin yeri bir başkadır. Kızılkayalar Hamburger, döner çeşitleriyle de yiyecek içecek sektörünün en başarılı işletmelerinden biri haline gelmiştir. Kızılkayalar Hamburger’in Taksim, Beşiktaş, Şaşkınbakkal ve Kadıköy şubelerinin hepsinde et döner ve tavuk döner mevcuttur. Damaklarda yöresel bir lezzet de bırakan et döner ve tavuk döner, Kızılkayalar Hamburger’de müşterilerin tercihine bağlı olarak et dürüm döner, porsiyon et döner, et tombik döner, sandviç et döner, ekmek arası et döner, dürüm tavuk döner, tavuk tombik döner, ekmek arası tavuk döner, porsiyon tavuk döner olarak sunulmaktadır.

 

Tostlar  

Tost tek başına hem kahvaltılarda hem de ara öğünlerde vazgeçilmez ve oldukça doyurucu bir lezzettir. Aperatif olarak da atıştırılabilen, pratik bir yiyecek olan tost, çok çeşitli malzemelerle ve iyi kızarmış iki ekmekle birlikte hazırlanır. Çeşitlilik açısından birçok alternatife sahip olan bu yiyecek, aynı çeşit tostları yemekten sıkılanlar için Kızılkayalar Hamburger’de denenebilir. Kızılkayalar Hamburger, menüsündeki her yiyeceğinde olduğu gibi tostta da farklılıktan vazgeçmemiştir. Öyle ki menüsünde yer alan ve oldukça leziz olan dilli kaşarlı tost ve kavurmalı kaşarlı tost seçenekleri farklı lezzetler arayanlar için oldukça idealdir. Kızılkayalar Hamburger menüsünün tost seçeneklerinde özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi kaşarlı tost, sucuklu tost, peynirli tost, dilli kaşarlı tost, kavurmalı kaşarlı tost, karışık tost mevcuttur. Kızılkayalar Hamburger’in tüm şubelerinde bu tostlar bulunmaktadır.

 

Pide

Pide, Türk mutfağında adından çok sık söz ettiren ve Türkiye genelinde yoğun bir şekilde tüketilen bir yiyecektir. Ülkemizde yöreden yöreye değişkenlik gösteren çeşitleri de mevcuttur. Kızılkayalar Hamburger, işin mutfağında yetişmiş ustalarla birlikte menüsüne pide seçeneğini de eklemiştir. Kadıköy ve Kızılkayalar Pide Taksim şubelerinin menüsünde karışık pide, special pide, kavurmalı pide, kuşbaşılı pide, sucuklu pide, kaşarlı pide, kıymalı pide, mantarlı kaşarlı pide, sade pide ve vejeteryanlar için özel vejeteryan pide seçenekleri bulundurmaktadır. Pide çeşitlerine ek olarak aynı zamanda ev yemeklerini de menüsünde sunan Kızılkayalar Pide, çorba çeşitleriyle birlikte sebze yemekleri, et yemekleri, kuru fasulye, mantı, piliç porsiyon, tavuk yemekleri, iskender, pilav, ciğer porsiyon ve tatlı seçeneği olarak sütlaç da bulundurmaktadır.

 

Sandviçler 

Sandviç, içerisinde bulundurduğu bol malzeme ve doyuruculuğuyla çok fazla tercih edilen, genellikle ara öğünlerde yenilen bir yiyecek çeşididir. Sandviç, özel ekmeğin arasında çeşitli kombinasyonlarla farklı malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Doyurucu olması sebebiyle ana öğün olarak da tüketimi mevcuttur. Kızılkayalar Hamburger, müşterilerinin tercihlerini ve beğenilerini de dikkate alarak menüsüne sandviç seçeneği de sunmaktadır. Kızılkayalar Hamburger’in sandviç menüsünde sosisli, goralı (amerikan salatası ve sosisli), amerikanlı sandviç ve içinde kaşar peyniri/beyaz peynir, domates, patates kızartması, turşu bulunduran Vejeteryan sandviç dürüm vardır.

 

İçecekler

Yiyecek sektöründe olmazsa olmaz, yemeğin yanında gözlerin aradığı bir şey varsa o da içeceklerdir. Kızılkayalar Hamburger yiyecek-içecek sektöründe menüsünde, serinleten çeşitli içeceklerin yanında aynı zamanda oldukça sağlıklı olan vitamin değerleri yüksek, katkısız ve doğal sıkma meyve sularına yer vermektedir. Kutu içeceklerin yanında tercihini el yapımı içeceklerden yana kullanan müşteriler için tüm şubelerde taze sıkım portakal suyu, greyfurt suyu, A vitamini deposu havuç suyu, Kızılkayalar Hamburger’e özel bir meyve kokteyli olan atom, kalp ve damar hastalığı riskini en aza indiren nar suyuna yer vermektedir. Bununla birlikte katkısız ve özel olarak hazırlanan el yapımı limonata ve Türk damak tadına uygun el yapımı ayran da menüde mevcuttur.