Kızılkayalar Hamburger’e Özgü Lezzetler

Kızılkayalar Hamburger’e Özgü Lezzetler

Kızılkayalar Hamburger’e Özgü Lezzetler

Yalnızca Kızılkayalar Hamburger şubelerinde bulabileceğiniz lezzetler nelerdir? Orjinal ıslak hamburgeri nerede yiyebilirsiniz?

Kızılkayalar Hamburger’in neredeyse yarım asır önce başlayan ve hala hız kesmeden devam eden lezzet yolculuğu, İStanbul sokak lezzetleri kültürüne birçok vazgeçilmez ürün kazandırmıştır. Bu ürünlerin başında ise şüphesiz ıslak hamburger gelmektedir. Islak hamburger, ilk üretimi aşamasında müşteri geri bildirimleri dikkate alınarak hazırlanmış ve tamamen Türk damak tadı düşünülerek Kızılkayalar tarafından ortaya çıkarılmış bir lezzettir.

            Kızılkayalar ailesinin ıslak hamburgeri İstanbulluların beğenisine ilk defa sunmasından bu yana uzun yıllar geçmiştir ve o günden bugüne ıslak hamburger tarifi hiçbir değişikliğe uğramadan uygulanmaya devam etmektedir. Islak hamburgere özel hazırlanan hamburger ekmeği, özel baharatlarla harmanlanarak hazırlanan hamburger köftesi ve özel ıslak hamburger sosu ile ıslak hamburger, ilk günkü lezzetini bugün de muhafaza etmektedir ve bu lezzete yalnızca Kızılkayalar Hamburger’in Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi), Kadıköy, Beşiktaş ve Taksim’deki şubelerinden ulaşabilirsiniz.