Kızılkayalar Hamburger Açıldı Mı?

Kızılkayalar Hamburger Açıldı Mı?

Kızılkayalar Hamburger şubelerinde servis başladı mı? Kızılkayalar Hamburger şubelerine gidebilir miyiz? Kızılkayalar Hamburger hizmet veriyor mu?

 

Kızılkayalar Hamburger; temelleri 1972 yılında Taksim’de, şu an halen hizmette olan şubede atılan ve 1978 yılından beri Kızılkayalar adı ile hizmet veren köklü bir işletmedir. Islak hamburger gibi, İstanbul denince akla ilk gelen lezzetlerden birini Türk sokak lezzetleri kültürüne kazandıran Kızılkayalar, bu tarihten beri her gün aynı heyecanla hizmetlerini İstanbullulara sunmaktadır. Islak hamburgerin yanında sayısız tost, sandviç ve çeşidiyle büfecilik sektörünün öncüsü haline gelen Kızılkayalar, aynı zamanda, Kızılkayalar Taksim Pide şubesinde sulu yemek ve pide çeşitleri ile İstanbullulara hizmet vermektedir. Taksim, Beşiktaş, Kadıköy ve Bağdat Caddesi şubelerinde orijinal ıslak hamburgerin ve diğer tüm büfe lezzetlerinin keyfine varabileceğiniz gibi, Kızılkayalar Taksim Pide şubesinde de sulu yemek ve pide çeşitlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kızılkayalar, 2020 yılının ilk aylarında ülkemizde de görülmeye başlanan ve vaka sayıları gittikçe artan yeni nesil corona virüs hastalığına karşı alınan önlemler çerçevesinde bir süredir hizmetlerine yalnızca gel-al ve paket servis ile devam edebilmekteydi. Kızılkayalar Hamburger’den vazgeçemeyen İstanbullular, bu lezzetlere ancak gel-al servis ve paket servisle ulaşabiliyorken herkes dört gözle yeniden Kızılkayalar Hamburger şubelerinde buluşabilmek için gün sayıyordu. Paket servis ve gel-al servisle hizmet verilen dönem ve öncesinde de hiçbir hijyen kuralını çiğnemeden en kaliteli malzemelerle üretimini devam ettiren Kızılkayalar, alınan son kararlar neticesinde, şubelerinde hizmet vermeye başladı.

 

Kızılkayalar Hamburger’in tüm şubelerinde yerinde hizmetin yeniden başlaması, şüphesiz, birçok İstanbullunun özlediği lezzetlere yeniden kavuşması demekti. Paket servis ve gel-al servisle hiç ara vermeden sunulmaya devam eden Kızılkayalar Hamburger lezzetleri, tüm Kızılkayalar Hamburger şubelerinde ve Kızılkayalar Taksim Pide şubesinde ilk günkü heyecanla sizler için özenle hazırlanmaya sunulmaya devam etmektir. Siz de Kızılkayalar Hamburger lezzetlerini, özellikle ıslak hamburgeri özlediyseniz, Taksim, Beşiktaş, Kadıköy ve Bağdat Caddesinde bulunan Kızılkayalar Hamburger şubelerinden dilediğinize uğrayarak bu özlemi giderebilirsiniz.