Karantinada Islak Hamburger Özlemi

Karantinada Islak Hamburger Özlemi

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19, mart ayından beri ülkemizde de etkisini göstermeye devam ediyor. Pandemi süreci bilindiği üzere ülkemizdeki bütün dinamiklerin yavaşlamasına da sebep oldu. Aynı zamanda yiyecek-içecek sektörü de içinde bulunduğumuz dönemle birlikte farklı bir boyut kazanmaya başladı.

 

1972’den bu yana aynı özenli çalışma sistemiyle Kızılkayalar Hamburger olarak, pandemi sürecinde de siz değerli müşterilerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını dikkate alarak hizmetimize devam ediyoruz. Böylesine zor bir dönemde sizlerden gelen özlem dolu geri dönüşler, Kızılkayalar Hamburger ailesi olarak bizleri işimize daha da motive ediyor. Özellikle Kızılkayalar Hamburger’in bu günlere gelmesinde büyük rol sahibi olan ve her aşamasını özenle hazırladığımız ıslak hamburgere olan özleminizin farkındayız.

 

Çok büyük emeklerin sonucunda Taksim’de hizmete başladığımız günlerden bu yana değişmeyen ve dillerden düşmeyen bir lezzet yarattık. Ülkemizde sokak lezzetleri dendiğinde ilk akla gelen lezzetlerden ıslak hamburger, bugün pandemi sürecinde dahi müşterilerimizden gördüğü ilgiyi asla kaybetmiyor. Türk damak tadının vazgeçilmezi özel ayranımızla birlikte mükemmel uyumu yakalayan ıslak hamburger, titiz ustalarımızın ellerinden çıkarak sizlerle buluşuyor.

 

Kızılkayalar Hamburger’in sosyal medya hesaplarında her geçen gün değerli müşterilerimizin özlem içerikli yoğun mesajlarıyla karşılaşıyoruz. Özlemlerin karşılıklı olduğunu, her zamanki gibi aynı heyecan ve büyük bir titizlikle siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermek için daima hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.