Kahvaltınızı nasıl alırdınız?

Kahvaltınızı nasıl alırdınız?

Kızılkayalar şubelerinde paket servis var mı? Kızılkayalar şubelerinden gel-al servisle sipariş verilebilir mi?

 

Kızılkayalar Hamburger, pandemi ile mücadele önlemleri kapsamında, yeme içme sektöründe faaliyet gösteren diğer tüm firmalar gibi yerinde hizmet verememektedir. Ancak sevenlerini Kızılkayalar lezzetlerinden mahrum bırakmamak için, bu süreçte faaliyetlerine paket servis ve gel-al servisle devam etmektedir. Kızılkayalar Hamburger şubelerinde servis edilen tüm ürünler, paket servis ve gel-al serviste değerli Kızılkayalar Hamburger müşterilerine sunulmaya devam edilmektedir. 

 

Kızılkayalar Hamburger menüsünde en çok sevilenler lezzetlerden başlıcaları, şüphesiz tostlardır. Özellikle güne Kızılkayalar lezzetleri ile başlamak isteyenlerin tercihi tostlar, tüm çeşitleri ile paket servis ve gel-al serviste sizlerle olmaya devam etmektedir. Kahvaltı saatlerinin vazgeçilmezi tostları; Kızılkayalar Hamburger’den isterseniz evinize veya iş yerinize paket servisle sipariş verebilir, isterseniz işe başlamadan Kızılkayalar Hamburger şubelerine uğrayıp kahvaltınızı gel-al servisle temin edebilirsiniz.

 

Kızılkayalar Hamburger lezzetleriyle edilecek kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden bir diğeri de taze sıkma meyve sularıdır. Meyvelerin en taze ve lezzetlileriyle hazırlanan taze sıkma meyve sularını, paket servis ve gel-al servisle temin edebilirsiniz. Güne enerjik ve zinde başlamanın anahtarı sağlıklı ve besleyici bir kahvaltı ise; Kızılkayalar Hamburger’den alacağınız besleyici bir tost ve yanında taze sıkma meyve suyu en lezzetli alternatif olacaktır.