Evde kalınan dönemde en çok hangi Kızılkayalar lezzeti özlendi?

Evde kalınan dönemde en çok hangi Kızılkayalar lezzeti özlendi?

Evde kalınan dönemde en çok hangi Kızılkayalar lezzeti özlendi? Sokak lezzetlerine olan talep normalleşme sürecinde arttı mı? 

 

Küresel COVİD-19 salgını sonrası normalleşme sürecinde neredeyse bir ay geride kaldı. Geçtiğimiz ayda insanlar, evlerinden çıkıp tekrar normale dönmeye çalıştı. Normalleşme sürecinin en uğrak adreslerinden biri de Kızılkayalar Hamburger şubeleri oldu.

 

İstanbul’un hatta tüm Türkiye’nin sokak lezzetleri kültürüne armağan ettiğimiz ıslak hamburger, normalleşme sürecinde en çok tercih edilen lezzet oldu. Karantina sonrası dönemde İstanbulluların özlediği ıslak hamburger, değişmeyen lezzetiyle tüm şubelerimizde müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Yoğun talep karşısında eksiksiz olarak hazırlıklarımız tamamlandı ve maksimum hijyen koşulları gözetilerek şubelerimizde servisimiz, tüm hızıyla devam etti.

 

Normalleşme sürecinde kamuya hizmet veren restoran, kafe, büfe gibi işletmelerde ne gibi önlemler alınmalıdır? Kızılkayalar Hamburger şubelerinde hangi önlemler alındı?

 

Kızılkayalar Hamburger’in tüm şubelerinde oturma düzenleri, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde revize edildi. Oturma düzenlerindeki revizyonun yanı sıra tüm şubelerimiz, düzenli olarak dezenfekte edilmekte. Ayrıca tüm Kızılkayalar Hamburger şubelerinin girişine dezenfekte noktaları konarak maksimum hijyen sağlandı. Kızılkayalar Hamburger şubelerinde çalışan tüm personelimizin sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmakta olup imalat ve servis sürecinde maske, yüz siperliği, eldiven gibi hijyen ekipmanları eksiksiz olarak kullanılmaktadır.