En Lezzetli Islak Hamburgerleri Yiyebileceğiniz Adresler

En Lezzetli Islak Hamburgerleri Yiyebileceğiniz Adresler

Islak hamburger nerede yenir? Kızılkayalar Hamburger’in şubeleri nerededir?

 

Islak hamburger, yıllardır İstanbul’un ve İstanbulluların vazgeçilmez lezzetleri arasında sarsılmaz bir yerin sahibidir. İstanbul’a ilk defa gelenlerin mutlaka denemek istediği, uzun süre İstanbul’dan ayrı kalmak zorunda olanların özlemini çektiği ıslak hamburger, ilk olarak Kızılkayalar Hamburger tarafından üretilmiş ve İstanbulluların beğenisine sunulmuştur. Islak hamburgerin üretiminde, müşterilerin geri bildirimleri her aşamada değerlendirilerek, ıslak hamburgere bugünkü lezzzeti kazandırılmıştır. Türk damak tadına en uygun “fast food” olarak nitelendirebileceğimiz ürün olan ıslak hamburger, köftesi, ekmeği ve özel sosu ile eşsiz bir lezzettir.

 

Islak hamburger gibi eşsiz bir lezzet, elbette ilk üretildiği yerde ve orijinal şekli ile tüketilmelidir. Birçok farklı işletme kendi yorumlarıyla ıslak hamburger üretmeye çabalasa da, orijinal ıslak hamburger lezzeti yalnızca Kızılkayalar Hamburger’de sunulmaktadır. Kızılkayalar Hamburger’de yenilen ıslak hamburgerin lezzetinin sırrı ise özel sosunda ve köftesinde gizlidir. Köfte ve özel sosun yapım aşamalarında kullanılan özel baharatlar, ıslak hamburgere taklit edilemez lezzetini kazandırmaktadır.

 

Orijinal ıslak hamburger lezzetini tatmak isteyenler için İstanbul’da tek adres Kızılkayalar Hamburger şubeleridir. Kızılkayalar Hamburger’in, kurulduğu ve ilk defa ıslak hamburgerin İstanbulluların beğenisine sunulduğu Taksim şubesinin dışında, Beşiktaş, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nde de şubeleri bulunmaktadır. Kızılkayalar Hamburger’in tüm şubelerinde orijinal ıslak hamburgeri tadabilirsiniz.